Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca sitemizde yapacağınız form işlemlerinde bilgileriniz sistemimizde güvenli şekilde saklanmaktadır. KVKK Aydınlatma metinlerini inceleyebilirsiniz.. Tamam

HİZMETLERSürerek Taşıma


Otomotiv sektöründe birçok müşterisinin tüm sürerek taşıma işlemlerini kendi özel şoför kadrosuyla gerçekleştiren DLK, dünyanın her noktasına ağır tonajlı ve yüksek vasıtaları müşterisinin talepleri doğrultusunda kendi kaptanları ve geçici plakalarıyla sürerek taşımaktadır. Çok sayıda aktörün bulunduğu sürerek taşıma alanında taşıma kapasitesi, plaka ve kaptan sayısı açısından Türkiye’ de ilk 3, Dünyada ise ilk 5 firma arasındadır. 

Sürerek ve tır üstü taşımacılıkta TEMSA, ISUZU, BMC, KARSAN gibi global devlere hizmet veren DLK, araçların üretim bandından teslim alınmasıyla başlayan ve dünyanın herhangi bir yerine teslim edilmesiyle sonlanan hizmet süreci kapsamında, Ulusal ve Uluslararası geçiş izinlerinin temini, gümrük işlemleri, stoklama ve antrepo hizmetleri de dahil olmak üzere kusursuz bir hizmet vermektedir.