Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca sitemizde yapacağınız form işlemlerinde bilgileriniz sistemimizde güvenli şekilde saklanmaktadır. KVKK Aydınlatma metinlerini inceleyebilirsiniz.. Tamam

KurumsalHakkımızda


DLK, 1980 li yıllarda temelleri atılan; gümrük müşavirliği, ulusal ve uluslararası taşımacılık, sürerek taşıma, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 3 ülkede kaliteli ve butik hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren, içinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli kavramlarının değişim ve gelişim olduğunu kabul ederek; sürekli değişim ve sürekli gelişim ilkesini tüm kurumsal kimliğine işlemiş bir Gümrük ve Lojistik şirketidir.
 
Türkiye, Almanya ve İtalya’ da olmak üzere, toplam 19 noktada hizmet sunan DLK, Türkiye’ nin önde gelen gümrük ve lojistik sağlayıcılarındandır. Dünyanın kalbi İstanbul’ u kendine merkez edinmiş  tıpkı İstanbul gibi bütün dünyaya da açık olmuştur. Yurtdışı yatırımlarıyla çözüm ortağı olduğu firmalara kesintisiz hizmet sunmakta olan DLK, Avrupa’ nın lojistik ve gümrük açısından en değerli iki noktasında; Trieste İtalya ve Mannheim Almanya’ daki şubeleriyle Avrupa’ da da hizmet sunmaktadır.
 
TİO Belgesi sahibi DLK, Dünyanın her noktasına ağır tonajlı ve yüksek vasıtaları kendi kaptanları ve geçici plakalarıyla sürerek taşımaktadır. Çok sayıda aktörün bulunduğu sürerek taşıma alanında taşıma kapasitesi, plaka ve kaptan sayısı açısından Türkiye’ de ilk 3, Dünyada ise ilk 5 firma arasındadır. Ulusal ve uluslararası taşıma hizmeti sunan DLK, sıfır hasar ilkesi ile kara yolu, deniz yolu, hava yolu, raylı sistem ve bunların birleşik olarak sunulduğu Intermodel taşıma hizmetlerini sunabilmektedir.
 
Bilgi, tecrübe ve kaliteyi birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen DLK, çözüm ortağı olduğu firmalara her zaman şeffaf, entegre ve etkin çözümleri sunmaktadır. DLK’ nın her zaman bir adım ileride oluşu, çözüm ortağı olduğu firmaların başarılarına hizmet ederken aynı zamanda finansal, kurumsal ve sosyal faydalar da sağlamaktadır.
 


Teknolojiyi her alanda etkin kullanan DLK, beyanname yazımı dışında kalan tüm süreçlerini, tüm operasyonlarını, raporlamalarını, entegrasyonlarını, lojistik kayıtlarını; web tabanlı kullanıma sahip olan istenilen her an her noktadan ulaşılabilen D-Connect adını verdiği ve çözüm ortağı olduğu firmalarıyla direkt bağlantı sağlayabildiği patenti kendisine ait olan “Dış Ticaret ve Lojistik Yönetim Programı” üzerinden gerçekleştirmektedir. Her kullanıcıya kendi özel alanını sunan D-Connect ile tüm operasyonel süreçlerle ilgili şeffaf iş takibi yapabilme, iş emri verme, süreç ve süreleri anlık olarak takip etme, istenilen formatta raporlar alabilme, kişiye bağımlı olmadan her türlü süreci yönetme şansı sunmaktadır. Bununla beraber hem Android hem de IOS platformlarında hizmet verebilen D-CONNECT uygulaması ile sizlere her an yanınızda bulunan şeffaf bir iş takip, raporlama ve mevzuat desteği sunmaktadır.
 
DLK’ nın hizmetlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağı ve geçmişten edindiği bilgi birikimidir. Mutlak müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için tükenmez bir enerjiyle hizmet veren 500’ ün üzerinde çalışma arkadaşı, DLK’ yı başarıya taşımada en önemli role sahiptir.